Pogrążeni przez sędziego..

Witam ! Niestety w Nowej Wsi po raz kolejny ulegliśmy miejscowej drużynie. Graliśmy dobrze, prowadząc, po bramce Andrzeja Krupa. Jednak później ewidentnie faulowany w polu karnym rywala Sławomir Pytlik został kontuzjowany, a sędzia nie postanowił wskazać na wapno. To wprowadziło w nasze szeregi wiele złości i zdenerwowania. Na niedomiar złego czerwoną kartkę zobaczył nasz bramkarz, faulując zawodnika Nowej Wsi PRZED polem karnym. Sędzia jednak podyktował jedenastkę. Czasami aż nie do wiary, że poziom sędziowania może być tak niski W drugiej połowie brak jednego zawodnika dał się we znaki, lecz dzielnie walczyliśmy by wywieść chociażby jeden punkt. Niestety, nie wytrzymaliśmy tempa i wszystko sie posypało, tym razem nie tylko z naszej winy. Musimy zacząć zbierać punkty! Już w niedzielę wielki mecz, wielkie derby z Kobylą. Godzina 13:00. Zapraszamy!