Po zwycięstwo!

Witam ! Dziś, w niedzielne popołudnie w szóstej kolejce Raciborskiej A - klasy, podejmiemy u siebie drużynę z Ocic. Drużyna z Ocic tragicznie rozpoczęła ten sezon: po 5 meczach ma na swoim koncie 0 punktów. Gdybyśmy zapytali się, któregoś z zawodników przeciwnej drużyny, o cel na jutrzejszy mecz to będzie następujący: zwycięstwo. My jednak "ruszyliśmy z miejsca" i chcemy dziś pokazać, że na naszym terenie punktów tak łatwo nie zdobędą. Chcemy dziś zwyciężyć i dalej piąć się w górę w tabeli A - klasy. Może nasz start również nie był wymarzony, ale my pokazaliśmy w pierwszym meczu oraz tydzień temu, że również potrafimy postawić ciężkie warunki każdemu przeciwnikowi i zdobywać punkty, nie tylko na własnym terenie. Wszyscy wierzymy, że zgarniemy dziś pełną pulę i odprawimy drużynę z Ocic z kwitkiem. Początek tego spotkania już dziś godz 16.00 na naszym boisku. Zapraszamy!