Podział punktów w Bukowie!

Witam ! Zremisowaliśmy w Bukowie 3:3, po na prawdę fenomenalnym spotkaniu. Mecz był niesamowicie zacięty, walka była o każdy centymetr boiska, żadna z drużyn nie odpuszczała, a nam po raz kolejny zabrakło szczęścia. W 30 minucie rywale wyszli na prowadzenie, lecz po niespełna 5 minutach wyrównanie dał Krzysztof Dzierża po strzale głową z rzutu rożnego. Rywale jednak zdążyli wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą, strzelając bramkę "z czapy". Drugie połowa, to niewątpliwie nasza specjalność, wychodzą nam zdecydowanie lepiej. W 53 minucie, miała miejsce wręcz kuriozalna sytuacja. Bramkarz "Wypoczynku" wraz z obrońcą zderzyli się w polu karnym, zupełnie nieatakowani przez naszego zawodnika. Bramkarz wskutek tej śmiesznej sytuacji wypuścił piłkę z ręki, która trafiła pod nogi naszego snajpera. Formalności dopełnił nie kto inny jak niezawodny Andrzej Krupa. rywale jednak stworzyli jedną sytuację i zdobyli bramkę, lecz po raz trzeci w tym spotkaniu dogoniliśmy wynik. Bramkę zdobył powracający po dłuższej przerwie, Łukasz Franiczek. Cieszymy się z tego wyniku, gdyż boisku "Wypoczynku" to ciężki teren do zdobycia. Już za tydzień zapraszamy na wielkie derby, w których celujemy w 3 oczka. Podejmiemy u siebie Rzuchów. Początek już 15:00. Pozdrawiamy!